Neden Katılmalısınız ?

CeBIT Bilişim Eurasia 2016

* CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya Bölgesi'nin bilişim alanındaki nabzını tutuyor. İş dünyasının liderleri, üst düzey devlet yetkilileri, çevre ülkelerin sivil toplum kuruluşlarının da yoğun ilgi gösterdikleri fuarda, sektörde izlenen politikalar ve son gelişmeleri ilk ağızdan öğrenebilirsiniz.

* CeBIT Bilişim Eurasia, bilişim alanındaki üst düzey yetkililerin buluşma noktası. Uluslararası karar vericiler,alım heyetleri, distribütörler ve yenilikçi KOBİ'ler ile görüşme şansını burada bulacaksınız.

* CeBIT Bilişim Eurasia bu yıl her zamankinden daha fazla içeriğe sahip. Tematik bölümleri ve CeBIT Global Conferences kapsamındaki trend konuları ile sektör liderlerini biraraya getirmektedir.

* Hedef kitlenize CeBIT Bilişim Eurasia'da ulaşabilirsiniz. Standınızda görmek istediğiniz kişilere özel pazarlama ve tanıtım yapan fuar, tamamen önceden belirlenmiş hedef kitleyi standınıza getiriyor.

* Önemli iş bağlantıları CeBIT Bilişim Eurasia'da gerçekleştiriliyor. CeBIT 2014’ te B2B ikili görüşmeleri kapsamında 180 tane iş görüşmesi gerçekleşerek başarılı iş anlaşmaları imzalanmıştır. 

* Avrasya pazarına ilgi duyanların gözü CeBIT Bilişim Eurasia'da. 2014 yılında da CeBIT yerli ve yabancı basının ilgi odağı oldu.

Katılımcılar için Faydaları

CeBIT Bilişim Eurasia'ya Neden Katılmalısınız?