Katılımcı Görüşleri

Aktif Bank Genel Müdürü & Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Halisdemir,
Türkiye’nin en büyük yatırım bankası olan Aktif Bank olarak, bölgenin önemli etkinliklerinden CeBIT Bilişim Eurasia’ya 2014 ve 2015 yılları için ana sponsor olduk. Bu sponsorluk girişimcileri teşvik etmek, inovasyona öncülük etmek ve ülkemizdeki teknolojik altyapının sunum ve gelişimine katkı sağlamak maksadıyla yapıldı. Geçtiğimiz sene bankamız iştirakleri ile birlikte çok verimli bir etkinlik geçirdik. Standımız, lansmanlarımız ve imzaladığımız anlaşmalarla CeBIT ‘e damgamızı vurduğumuza inanıyoruz. Aktif Bank’ın yenilikçi ve dinamik yapısına uygun bir buluşma noktası olan CeBIT Bilişim Eurasia ile işbirliği yapmaktan ve ana sponsor olarak bilişim ve teknoloji sektörünü desteklemekten büyük mutluluk duyuyoruz..
Sektörde büyük bir değer yaratan CeBIT’i organize edenleri kutluyorum. CeBIT 2015’in de hepimiz için hayırlara vesile olmasını ve güzel işbirliklerine ev sahipliği yapmasını diliyorum.
 

Dr. Dilek Ataman Bağdatlıoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı, Tüm Telekomünikasyon İşadamları Derneği (TÜTED)
Türkiye’nin lider bilişim ve yazılım şirketlerinin, alanında dünyanın lider fuarı ve bir işbirliği ve fikir alışverişi platformu olan CeBIT'te yer almaları geçmişte olduğu gibi bugün de büyük önem taşıyor. TÜTED olarak katılım gösterdiğimiz CeBIT, bizlere global bir ekonomide yer almak açısından bu gibi etkinliklerin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha hatırlattı. CeBIT için 2015 yılının da başarılı bir yıl olacağına inancım tam. CeBIT’in başarısını her yıl artırarak tekrarlamasını diliyor, sektörü bu başarılı platformda buluşturdukları için kendilerine teşekkür ediyorum.
 

Rolf Schröder – Kilit Müşteri Yöneticisi eDocs Business Solutions - Wacom
“Bu bizim CeBIT Bilişim Eurasia’daki ilk yılımız ve ortaya çıkan sonuçtan oldukça memnunuz. Şunu söyleyebilirim ki, burada bulunmamızın karşılığını daha fuarın ilk gününden almış olduk. İlk gün 40 önemli bağlantı kurduk ve bunlardan 7’si ile görüşmelerimizi fuar sonrası derinleştireceğiz.”

Katılımcılar için Faydaları

CeBIT Bilişim Eurasia'ya Neden Katılmalısınız?