Teknik Hizmetler

Teknik Koşullar

Salonlar ve Stand Alanları

Stand alanı dahilinde koridora cepheli duvar yüksekliği 3m. ve daha fazla ise sözkonusu duvar ile stand sınırınız arasında en az 1m. mesafe olmalıdır. Yükseklik ile ilgili problemlerin yaşanmaması için stand projelerinin HFT'ye onaylatılması gerekmektedir. Stand projeleri ölçülendirilmiş, ölçekli, 3 boyutlu olarak onaya sunulmalıdır. Onaysız projelere HFT.'nin her aşamada her türlü müdahale hakkı vardır.

Koridorlar 3m. genişliğindedir. Standlar koridor alanına kesinlikle taşamaz, standların herhangi bir noktasının izdüşümü koridor alanına taşamaz. Stand konstrüksiyonunun yangın dolaplarını kapatmaması gerekmektedir. Yangın dolaplarının yerleri stand planlarında belirtilmiştir. Koridorlara halı kaplandıktan sonra salonlardan palet (çekçek), forklift, el arabası gibi koridor halısına zarar verecek taşıyıcılar kullanılamaz.

Görsel İşitsel Gösteriler

Stand dahilinde hoparlör kullanılacak ise bu hoparlörlerden çıkan sesin standın içine dağılacak şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir. Görsel bir gösteri yapılacak ise bu gösterinin yansıması stand alanınızın dışına taşmamalıdır. Stand sınırından 1m. uzaklıkta ses düzeyinin 85 db'yi aşması durumunda, HFT. görevlileri gösteriyi yapan şirketi uyaracaktır ve sesi 85 db'nin altına çekecektir.

Altyapı

CeBIT Bilişim Eurasia süresince kullanacağınız elektrik gücünün kaç kW olduğunu, size gönderilen Teknik Bilgiler Formu'nun gerekli bölümüne yazınız. Fuar alanının zemininde bulunan kanallarda standlar için gerekli altyapı elemanları (su tesisatı, elektrik, data ve telefon hatları) bulunmaktadır. Standınızın yapımına başlamadan önce gerekli alt yapının kanallardan stand alanınıza çekildiğinden emin olunuz. Ayrıca daha sonra talep edebileceğiniz altyapı hizmetlerine engel olmayacak şekilde standınız ile kanallar arasında kılavuz bırakmanız tavsiye edilmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Telefon: +90 (212) 334 69 69 
Faks: +90 (212) 334 69 70

Katılımcılar için Faydaları

CeBIT Bilişim Eurasia'ya Neden Katılmalısınız?