Uluslararası CeBIT Etkinlikleri

Dünyada CeBIT

CeBIT Hannover
14 - 18 Mart 2016
Hannover, Germany
www.cebit.de

 

CeBIT Australia
02 - 04 Mayıs 2016
Sydney Show Ground, Sydney, Australia
www.cebit.com.au

 

CeBIT India
29 - 31 Ekim 2015
BIEC Expo Center, Bengaluru, India
www.cebit-india.com

 

CeBIT dünyanın en tanınmış ve en başarılı ticaret fuarı markasıdır. Uluslararası bir markaya sahip olma, Deutsche Messe'yi yeni pazarlara taşımaktadır. Sonuç olarak, CeBIT etkinlikleri artık sadece Hannover'de değil, Türkiye, Avustralya ve Hindistan'da gerçekleştirilmektedir. Bu sayede global katılımcılar yeni ticaret fuarından ve beraberinde getirdiği artan talepten faydalanabilir. CeBIT gibi fuarlar "made in Hannover" (Hannover çıkışlı) olmaya devam edecektir ve büyüyen dünya pazarlarında eşit yapıya sahiptir.

Deutche Messe, bu tür etkinlikler aracılığı ile başarılı CeBIT ticaret fuarı markasını ihraç etmeyi sürdürecektir. Uluslararası markalaşma sadece Almanya dışındaki bir etkinliğe dahil olmak değil, Hannover Fuar Merkezinden ve uluslararası lider ticaret fuarlarından da faydalanmak anlamına gelir. 
Dünya sahnesinde ticaret fuarı markalarını teşvik etmenin temel faktörü, küresel boyutta gerçekleştirilen ticari fuar faaliyetleridir. İnsanlar faaliyetlerimize, kendi ülkelerindeki yerel ticaret fuarlara katılım sonucunda dahil oluyorlar ve daha sonra Hannover kentindeki ana etkinliğe de katılmak istiyorlar.
CeBIT ve çeşitli ticaret fuarlarının "ihracatı"nda görülen büyüme, küresel faaliyetlerin Hannover'deki baş etkinlik olan CeBIT fuarına sadece daha da fazla ivme kazandırdığını kanıtlıyor.

Katılımcılar için Faydaları

CeBIT Bilişim Eurasia'ya Neden Katılmalısınız?