Basın Odası

Her Bilişim fuarında olduğu gibi CeBIT Bilişim Eurasia fuarında da siz basın mensuplarına mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için basın merkezi ve dahilindeki hizmetleri sizlere sunacağız.

Fuar Basın Girişi
Basın mensupları, fuara basın kartlarını göstererek fuara ücretsiz olarak, kendilerine ayrılmış olan kapıdan, sorunsuz girebilecekler.

Basın Kayıt
Basın mensupları, fuarı gezmeye başlamadan önce basın masasına kayıtlarını yaptırarak fuarın kendilerine sunduğu olanaklardan yararlanabilecekler. Bunların arasında CeBIT Bilişim Eurasia Basın Kartı, kendileri için hazırlanmış Basın Merkezi ve dahilindeki hizmetlerden faydalanabilecekler.

Basın Danışma
Basın mensuplarının her türlü sorusuna ve ihtiyaç duyacağı yönlendirmeye cevap verecek olan bu danışma, basın mensuplarının giriş yapacağı kapıda bulunacaktır.

Basın Bülteni Köşesi
CeBIT Bilişim Eurasia katılımcılarına ait basın bültenleri, Basın Odası'nda yer alan Basın Bülteni Köşesi'nde yer alacaktır. Bu köşede, katılımcıların ürün ve servislerine ait bilgilerinin yanısıra, CeBIT Bilişim Eurasia'da gerçekleşen tüm etkinliklere dair bilgiler bulunacaktır. Ayrıca CeBIT Bilişim Eurasia Basın Bültenlerine de bu bölümden ulaşabileceksiniz.

 

Katılımcılar için Faydaları

CeBIT Bilişim Eurasia'ya Neden Katılmalısınız?